Показати меню

Каратисти Мелітопольського району здобули 20 медалей

середа, 6 Листопад 2019, 14:09
karate0

Нещодавно в м. Молочанськ проходили змагання з кіокушин карате серед дітей віком від 6 до 14 років на Кубок міського голови. Змагання проводились з куміте згідно з Правилами міжнародної організації кіокушин карате у відповідності до олімпійської системи.

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з Молочанського, Мелітопольського, Пологівського районів та м. Запоріжжя. Команда з Мелітопольського району посіла третє загальнокомандне місце. Чемпіони та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Результати змагань наступні. Перші місця вибороли Захаров Артем, Шипилов Микита, Нікіфоров Микола (с. Семенівка), Коваль Тихон (с. Костянтинівка). На другому місці — Лахматов Андрій, Вовченко Роман (с. Терпіння), Занфіров Микита (с. Семенівка), Мішин Ігор, Дзенчік Евеліна, Ставіцький Владислав (с. Костянтинівка). На третьому місці — Сіротін Артем, Захаров Ярослав (с. Терпіння), Мушенко Данил, Разумов Микита, Щербань Володимир, Нікіфоров Артем (с. Семенівка), Генова Дар’я, Анфілов Єгор, Першин Дмитро,  Дмитров Дмитро (с. Костянтинівка)

Спортсменів підготували тренери КЗ «Спорт для всіх» Анатолій Зінченко та Андрій Жорняк.

karate1