Показати меню

Карантинні обмеження зі сказу зняті

середа, 7 Листопад 2018, 14:08
chpek

Сьогодні в ході засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Фесика було прийнято рішення про зняття карантинних обмежень зі сказу диких м’ясоїдних з території Астраханської сільської ради.

За інформацією фахівців Мелітопольської районної державної лікарні ветеринарної медицини за останні роки в Україні значно погіршилася епізоотична ситуація зі сказу. На території Мелітопольського району у поточному році ситуація зі сказу тварин також є нестабільною. Так, протягом року карантинні обмеження було накладено на 4 населенні пункти. У період карантинних обмежень на території Астраханської сільської ради, з метою недопущення розповсюдження сказу, проведено заходи з імунізації свійських собак та котів. У ході проведених подвірних обходів проводилась роз’яснювальна робота серед населення щодо небезпечності захворювання на сказ. Користувачами мисливських угідь за межами населених пунктів сільської ради проведено відстріл диких та бродячих тварин. Загалом, виконані всі пункти Плану заходів по боротьбі зі сказу диких м’ясоїдних на території Астраханської сільської ради.

Крім того, під час засідання розглянуто питання щодо забезпечення заходів поводження з побічними продуктами тваринного походження не призначених для споживання людиною. Після розгляду цього питання були прийняті рішення та надані відповідні доручення.