Показати меню

Карантин з Новомиколаївки знято

четвер, 11 Січень 2018, 12:35
karantin

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Журавльов провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

З інформацією про епізоотичний стан зі сказу тварин в районі та виконання Плану заходів по боротьбі зі сказу свійських м’ясоїдних на території с. Новомиколаївка виступив начальник ДУ «Мелітопольська районна державна лікарня ветеринарної медицини» Олександр Чернятін. Він поінформував, що протягом 2017 року в районі зафіксовано 4  випадки  сказу. Ускладнюють дотримання стабільної епізоотичної ситуації зі сказу наявність безпритульних свійських м’ясоїдних тварин, порушення правил утримання свійських собак і котів, висока щільність червоної лисиці та вовків на території мисливських угідь району.

У зв’язку із підтвердженням захворювання на сказ на територію с. Новомиколаївка, де зафіксовано хворобу, було накладено карантині обмеження та затверджено План заходів по боротьбі зі сказом.

Так, в с. Новомиколаївка за період карантину проведено вакцинацію  проти сказу. З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед власників тварин було здійснено подворовий обхід села. В період карантинних обмежень на території Новомиколаївської сільської ради випадків укусів людей свійськими та дикими тваринами не зареєстровано. Всі заходи щодо оздоровлення неблагополучної території, передбачені Планом заходів по боротьбі зі сказу свійських м’ясоїдних на території с. Новомиколаївка, виконано.

Взявши до відома заслухану інформацію, члени протиепізоотичної комісії зняли карантинні обмеження зі сказу свійських м’ясоїдних з території с. Новомиколаївка та надали низку доручень і рекомендацій щодо дотримання епізоотичного благополуччя в районі.