Показати меню

Кадрові зміни в районній державній адміністрації

четвер, 2 Січень 2020, 16:02
novnach0

Виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Ольга Станчевська представила колективу відділу освіти та працівникам апарату районної державної адміністрації нових керівників.

Відповідно до розпорядження в. о. голови райдержадміністрації з 2 січня 2020 року на посаду начальника відділу освіти районної державної адміністрації переведена Наталія Фатєєва, яка досі очолювала сектор культури, туризму, молоді та спорту цього ж відділу.

.

novnach1

Наталія Геннадіївна має стаж державної служби понад 22 роки. За роки своєї трудової діяльності працювала в загальноосвітніх школах, відділі освіти, службі у справах дітей райдержадміністрації, очолювала відділи молоді та спорту; культури, туризму та спорту райдержадміністрації.

Крім того, цього ж дня на посаду керівника апарату райдержадміністрації переведена Ірина Берегович. За фахом Ірина Володимирівна юрист, у 1998 році закінчила Національну академію внутрішніх справ України, понад 10 років працювала в правоохоронній системі, з 2019 року очолювала відділ юридичного забезпечення, діловодства та контролю апарату райдержадміністрації.

novnach2

Представляючи колективам нових керівників Ольга Станчевська побажала їм наснаги, нових звершень, успіхів, а також плідної та конструктивної праці задля розвитку нашого району.