Показати меню

«Івушка» святкує ювілей

вівторок, 24 Грудень 2019, 15:08
juvdnzivuska0

Комунальний дошкільний заклад «Івушка» Світлодолинської сільської ради відзначає радісну подію — 50-річний ювілей із дня заснування.

За ці півстоліття зі стін закладу вийшло багато дошкільнят, які отримали необхідні навички, знання, вміння. Кожна група «Івушки» — це комфорт і затишок, безмежний світ знань, неповторний куточок іграшок, які створили талановиті, добрі та люблячі працівники дитячого закладу.

Сьогодні тут особливе свято — ювілей дитячого садочку, симбіоз творчості, посмішок та спогадів. Саме з таким настроєм колектив дитсадка святкував свій день народження і приймав привітання від гостей.

juvdnzivuska1 juvdnzivuska2

juvdnzivuska3 juvdnzivuska4

На свято завітали в. о. голови районної державної адміністрації Ольга Станчевська та заступник голови районної ради Людмила Шляхтіна. Вони подякували колективу «Івушки» за сумлінну працю, любов та турботу до дітей, душевне тепло, які вони щодня дарують своїм вихованцям. На завершення виступу Ольга Василівна побажала дитячому садочку подальшого розвитку, процвітання та вручила подарунки і солодощі.

На урочистому заході було затишно, цікаво та радісно. Хочеться вірити, що у «Івушки» попереду ще багато святкових дат та добрих справ, які стануть справжнім скарбом для наступних поколінь.

juvdnzivuska5 juvdnzivuska6