Показати меню

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін відвідав Мелітопольський район із робочою поїздкою

середа, 14 Жовтень 2020, 19:06
vizbogov3

Сьогодні, 14 жовтня, голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін із робочою поїздкою завітав до Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району з нагоди вручення мешканцям громади ключів від нового шкільного автобуса.

На урочистому заході були присутні також голова Мелітопольської районної державної адміністрації Володимир Цап, Костянтинівський сільський голова Тетяна Горбань, представники освітніх закладів району та жителі громади Костянтинівської ОТГ.

При зустрічі з громадою Віталій Боговін наголосив, що Запорізькою облдержадміністрацією було проведено тендер на закупівлю 30-ти шкільних автобусів, один з яких – для Костянтинівської громади та він дуже радий, що діти громади комфортно поїдуть до школи на новенькому автобусі! Також Віталій Боговін побажав всім нових успіхів та звершень!

На заході також виступив Володимир  Цап, який привітав освітян з урочистою подією та побажав їм успіхів у розвитку особистості дитини, дати можливість кожному вихованцю відчути радість досягнення свого особистого успіху, усвідомити свої здібності та повірити у власні сили.

Отримання нового транспорту для освітнього округу стало довгоочікуваним подарунком, адже у планах педагогічних колективів – використання шкільного автобуса не тільки для довезення дітей на навчання, а й для проведення екскурсій, участі у культурно-масових заходах району та області.

Також під час відвідування ОТГ Віталій Боговін, Володимир Цап та інші учасники заходу завітали на урочистий захід з відкриття нового тенісного корту, який насамперед збудований для дітей та спортсменів, які матимуть змогу підвищувати свою майстерність на тренуваннях протягом усього року.

Віталій Боговін зазначив, що цей корт, насамперед, здоров’я нації та справжнє досягнення для громади, коли є місце, де жителі можуть займатися спортом, а діти тренуватися для здобуття нових перемог.

З відкриттям нового спортивного майданчика, що дасть змогу громаді грати в теніс і бадмінтон, мешканців ОТГ привітали також Володимир Цап, Тетяна Горбань, Сергій Селевич та інші.

Крім того очільник області прийняв участь у церемонії нагородження переможців змагань з тенісу, які були присвячені першій річниці з Дня створення Костянтинівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Протягом останніх років Костянтинівська ОТГ поповнилася безліччю нових об’єктів спортивної інфраструктури, а саме: були збудовані дитячі та тренажерні майданчики, футбольне, баскетбольне та волейбольне поле, воркаути.

vizbogov1

vizbogov2

vizbogov3

vizbogov4

vizbogov6

vizbogov7