Показати меню

Голова районної державної адміністрації провів прийом громадян району з особистих питань

вівторок, 15 Травень 2018, 12:16
pryyom

Особистий прийом громадян ― одна із форм спілкування представників влади з населенням, яка забезпечує реалізацію громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних проблем. Відповідно до затвердженого графіка, у перший і третій вівторок кожного місяця голова районної державної адміністрації проводить прийом громадян району з особистих питань.

Сьогодні на прийом до Сергія Селевича звернулося 5 осіб. Проблеми, які порушувалися під час прийому, стосувалися функціонування Костянтинівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в умовах медичної реформи, порядку відпрацювання випускників вищих навчальних закладів, які навчались за державним замовленням, надання допомоги учаснику АТО для проходження реабілітації та виділення житла матері дитини-інваліда. Також надійшло колективне звернення від мешканців села Степове, яких хвилює питання законності будівництва свиноферми на території села.

На всі питання очільник району надав ґрунтовні роз’яснення та рекомендації, а керівники структурних підрозділів райдержадміністрації отримали відповідні доручення.