Показати меню

Голова райдержадміністрації Сергій Селевич відвідав Новенську Мордвинівську та Семенівську сільські ради

понеділок, 14 Травень 2018, 15:56
poezdka0

Голова районної державної адміністрації Сергій Селевич здійснив робочу поїздку до Новенської сільської ради, яка розпочалась із візиту до амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Нове, де ведуться завершальні ремонтні роботи. Амбулаторія майже готова до відкриття, яке, до речі, заплановане на кінець травня поточного року. Приміщення сучасного медичного закладу просторе, світле та затишне, оснащене меблями та новітнім медичним обладнанням, навколишня територія впорядкована, висаджено рослини та дерева, прилегла територія укладена тротуарною плиткою.

poezdka1 poezdka2 poezdka3

Також, перебуваючи на території с. Нового, керівник району ознайомився із роботою інших соціальних об’єктів. Так, відвідано дитячий садок, школу та бібліотеку, яка нещодавно змінила місце розташування. В новому приміщенні завершується ремонт, бібліотека у повному обсязі забезпечена новими сучасними меблями та комп’ютерною технікою. На сьогодні вона є не тільки центром дозвілля, а й надає інформаційні послуги. Мешканці сільської ради мають змогу роздрукувати платіжки на оплату житлово-комунальних послуг, передати показники лічильників через особисті електронні кабінети, записатися до електронних черг тощо. Вже найближчим часом в Новенській бібліотеці планується провести обласний семінар бібліотекарів.

Сергієм Селевичем відмічено, що навчально-виховні заклади Новенської сільської ради перебувають у належному стані. Подвір’я школи та дитячого садка оснащено тротуарною плиткою, висаджені саджанці ялинок та смерек, обладнано систему водовідливу. Створено належні умови не тільки для навчання і виховання дітлахів, а й для гарного та корисного дозвілля малечі на свіжому повітрі.

По завершенню візиту до Новенської сільської ради голова райдержадміністрації зазначив, що всі відвідані об’єкти функціонують на належному рівні, відмічено високий рівень їх матеріально-технічного забезпечення та добре впорядковані прилеглі території.

poezdka4

Крім того, цього ж дня голова райдержадміністрації відвідав Мордвинівську сільську раду, де обговорив із головою сільської ради проблемні питання території, в тому числі і перспективи створення об’єднаної територіальної громади.

Закінчилась робоча поїдка перебуванням на території Семенівської сільської ради, де були порушені питання відзначення Дня захисту дітей та будівництва очисних споруд.