Показати меню

Голова райдержадміністрації Сергій Селевич провів засідання комісії ТЕБ та НС

понеділок, 2 Липень 2018, 15:26
tebns

Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Селевич провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Участь у засіданні взяли працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, Мелітопольського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області, начальник Мелітопольського РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» Олександр Савочкін, Новгородківський сільський голова Ярослав Швігл та інші.

Під час засідання були розглянуті питання щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (буревію), яка склалася на території Новгородківської сільської ради 29 червня 2018 року.

Так, унаслідок складних погодних умов 29.06.2018 (поривами шквального вітру) було пошкоджено дахи 14 приватних житлових будинків, зруйновано дільницю електромережі в селі Новоякимівка Новгородківської   с. р.

З метою оперативного надання допомоги населенню зазначеного села були задіяні бригади Мелітопольського РЕМ. На даний час електропостачання відновлено.

Також було терміново здійснено подворовий обхід мешканців Новоякимівки з метою обстеження та встановлення обсягів завданих збитків, підготовлено необхідні документи. Новгородківською сільською радою вирішується питання закупівлі 199 листів шиферу, необхідних для проведення першочергових невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, з наступним відшкодуванням з районного бюджету.

Наостанок Сергій Селевич акцентував, що питання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в с. Новоякимівка тримаються на особистому контролі керівництва обласної та районної влади.