Показати меню

Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

вівторок, 6 Серпень 2019, 13:22
priyom0

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення голова районної державної адміністрації Сергій Селевич провів особистий прийом громадян.

До очільника району цього дня звернулась мешканка с. Фруктове. Жінка скаржилась на Фруктівську сільську раду, керівництво якої перешкоджає їй у відкритті нового відділення компанії «Нова пошта» на території сільської ради. З метою більш детального вивчення цього питання до Фруктівської сільської ради вже найближчим часом будуть надіслані відповідні запити.

Також на прийом до голови райдержадміністрації завітав депутат Мелітопольської районної ради, якого турбували питання щодо районного бюджету. Начальнику управління фінансів райдержадміністрації було надано доручення підготувати відповідь та прозвітувати з цього питання під час проведення сесії районної ради.

Крім того, мешканець Семенівської сільської ради порушив питання щодо встановлення зупинок для маршрутних таксі біля кооперативу Світанок-2. Заявнику були надані обґрунтовані відповіді та роз’яснення, начальникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації — окремі доручення щодо вивчення цього питань.

Слід зазначити, що звернення громадян тримаються на особистому контролі райдержадміністрації. Кожна заява ретельно вивчається та вживаються можливі заходи щодо вирішення порушених питань у межах відповідної компетенції. За результатами розгляду всім заявникам надаються письмові відповіді у встановлений законодавством строк.

priyom1