Показати меню

Голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков дав інтерв’ю представникам ЗМІ

п’ятниця, 23 Липень 2021, 19:32
interview_sudakov0

Сьогодні голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков провів інтерв’ю з представниками засобів масової інформації Мелітопольського району.

Розпочав Ігор Ігорович із основних напрямків діяльності районної влади, цілей, досягнень та проблемних питань Мелітопольщини. Тематика доповіді була досить різноманітна та обширна: від ремонту та утримання автомобільних доріг та реалізації проектів в рамках «Великого будівництва» – до підготовки до опалювального періоду.

Так, в ході вистуту було зазначено, що основними завданнями райдержадміністрації – є виконання та координація державних програм та проєктів, які приймаються на державному рівні.

На сьогоднішній день одна з найбільш актуальних проблем для Мелітопольського району – стан автомобільних доріг. У рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», за підтримки голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха в Мелітопольському районі завершено капітальний ремонт автодороги державного значення М-18 від Запоріжжя до Мелітополя, а також добігає кінця ремонт автодороги Якимівка-Кирилівка, що перетинає трасу М-18 і веде до Азовського узбережжя. Реалізація таких проєктів дає новий імпульс для розвитку бізнесу, туризму та сільського господарства. Крім того, триває поточний середній ремонт обласної дороги Арабка-Астраханка-Мордвинівка-Гірсівка-Степанівка Перша, де роботи виконано майже на 70 %. Проведено і ямковий ремонт по різних напрямках.

Райдержадміністрацією розроблено проект Програми щодо покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення Мелітопольського району, відповідно до якого затверджено обсяг фінансування з районного бюджету у сумі більше 5 млн грн. Завдяки депутатському корпусу дана програма була підтримана.

На сьогодні в районі реалізується більше 20 об’єктів Великого будівництва. Переважна більшість цих об’єктів заходиться в м. Мелітополь, однак пріоритетом  є розширення географії  реалізації таких проєктів.

Наступним важливим напрямком є вакцинація населення від COVID-19. На цей день на території Мелітопольського району створено і працюють 43 пункти вакцинації, 4 мобільні бригади та стаціонарний пункт вакцинації 4 типу, який розташований в м. Мелітополь.

Також райдержадміністрація провела масштабну роботу з підготовки закладів оздоровлення та відпочинку до курортного сезону. Наразі 4 громади мають свої курортні зони. Створено районні комісії, які вивчають стан готовності оздоровчих закладів району до роботи в літній період.

Також Ігор Ігорович розповів про забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, підготовку до нового навчального року та опалювального періоду 2021/2022.

По завершенню виступу голова райдержадміністрації надав вичерпні відповіді на хвилюючі запитання журналістів.

interview_sudakov1