Показати меню

Герої не вмирають, вони житимуть доки ми про них пам’ятатимемо

п’ятниця, 19 Січень 2018, 15:38
minch0

Незабаром наша країна відзначатиме одне із знаменних свят — День Соборності України. Ця дата ще раз нагадує нам, що Україна — єдина і незалежна. Протягом багатьох років справжні патріоти України боролися за свободу нашої Батьківщини. Осі і зараз на сході України сотні найкращих синів та доньок країни, ризикуючи власним життям, захищають рідні кордони.

21 січня 2018 року — річниця з дня смерті захисника України, який захищав свою Батьківщину та її народ в неоголошеній війні, нашого земляка, мешканця с. Полянівка Олександра Мінченка.

minch1

Олександр навчався в Полянівській школі, з 2014 року служив командиром другого мотопіхотного взводу третьої мотопіхотної роти військової частини В0131. Загинув Олександр Мінченко 21 січня 2017 року в м. Маріуполь у результаті дорожньо-транспортної пригоди.

minch2

За особисту мужність і героїзм, захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, на знак пам’яті про справжнього героя у вересні минулого року на будівлі Полянівської загальноосвітньої школи була урочисто відкрита меморіальна дошка Олександру.

На превеликий жаль Олександр більш ніколи не зможе пройти коридорами рідної школи, привітатися із учнями, розповісти про своє життя вчителям. Проте, він повернувся, щоб щодня з меморіальної дошки проводжати поглядом школярів та нагадувати майбутньому поколінню, якими силами утримується мир та спокій на нашій землі.

Сьогодні, напередодні Дня Соборності України, біля меморіальної дошки Олександру Мінченку багато свіжих квітів та запалених лампад, які принесли односельці, побратими, представники районної влади, друзі та рідні Саші. Вони зібралися, щоб вшанувати пам’ять про Олександра та пригадати його добрим словом.

minch3 minch4

В ході заходу виступила заступник голови районної державної адміністрації Ольга Станчевська, яка зазначила, що пам’ять про Олександра Мінченка завжди житиме в серцях кожного, хто його знав. Учасник АТО Руслан Давидович виконав авторські пісні, написані для Олександра.

minch5 minch6

По закінченню заходу присутні направились до Долинської школи І–ІІ ступенів, де встановлено меморіальну дошку загиблому воїну Антитерористичної операції мешканцю міста Мелітополя Роману Євдокімову, який був випускником цього навчального закладу. Роман народився 14 червня 1990 року, з квітня 2014 року він був призваний на військову службу за мобілізацією, з червня приймав безпосередню участь в АТО, а 26 вересня 2014 року під час виконання бойового завдання молодший сержант  Євдокімов загинув.

minch7

Він був посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Присутні вшанували пам’ять героя хвилиною мовчання та поклали квіти пам’яті до меморіальної дошки.

minch8 minch9

Війна забирає найкращих борців за незалежність та соборність України, проте герої не вмирають, адже вони разом з нами. Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятатимемо.