Показати меню

Фонд рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

середа, 18 Листопад 2020, 13:45
fss

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження СOVID-19,  Мелітопольське відділення Фонду соціального страхування України у Запорізькій області наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Для подання до Фонду соціального страхування електронних документів, зокрема, заяв – розрахунків для отримання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду та повідомлень про виплату коштів застрахованим особам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із Мелітопольським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області відповідний ДОГОВІР   http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/970830.

Документи подаються із застосуванням електронного підпису/печатки, а клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

Подання електронних документів надає страхувальнику право не подавати їх на паперових носіях. У разі подання документа в електронному вигляді, роздрукована заява-розрахунок разом із наданими застрахованими особами документами, на підставі яких призначались окремі виплати та матеріальне забезпечення, зберігається у страхувальника.

Електронна адреса:  melt.zp@fssu.gov.ua

Контактний телефон: (0619) 42-67-53

Поштова адреса: 72319, Запорізька область,  м. Мелітополь, вул. Бейбулатова, буд.16