Показати меню

«Джура» виховує патріотизм, любов та повагу до українського народу

вівторок, 16 Травень 2017, 16:31
djura0

В Мелітопольському районі був проведений районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»). Основна мета змагань — виховання у школярів патріотизму, любові до рідної України, поваги до народних звичаїв і традицій, національних цінностей українського народу, пропаганди здорового способу життя.

Конкурсна програма складалася з 6 етапів: конкурсу «У колі друзів», який передбачав театралізовану презентацію команди, конкурсу стройової підготовки, конкурсу «Рятівник», під час якого учасники гри демонстрували навички надання першої долікарської допомоги. Конкурс «Стрільба» включав змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки по мішені з упору сидячі, а «Смуга перешкод» містила завдання щодо переправи по жердинам та встановлення намету на швидкість. Останнім було завдання зі стрибків з місця «Вправний козак».

На конкурсі представили свої рої 14 навчальних закладів району. За підсумками проведення Гри «Джура» в Мелітопольському районі переможцями стали учні Костянтинівської СРШ «ПРОМЕТЕЙ», друге місце посіли козачата Костянтинівського НВО № 1 «Таврія», а третє місце у рою Новгородківської ЗШ І-ІІІ ступенів.

djura1 djura2

djura3 djura4

djura6 djura5