Показати меню

«ДЮП – це круто, ДЮП – це клас! ДЮП об’єднує всіх нас!» — девіз молоді, яка дбає про своє майбутнє

понеділок, 14 Травень 2018, 16:03
dup0

В міському Палаці дитячої та юнацької творчості м. Запоріжжя відбувся обласний етап XXIV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

Організаторами заходу виступили: Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Добровільне пожежне товариство та обласна організація Товариства Червоного Хреста.

Вже двадцять четвертий рік поспіль за принципом «рівний рівному» юні помічники рятувальників – представники команд Дружин юних пожежних, навчають підростаюче покоління правилам безпеки.

В області понад 1000 навчальних закладів, в яких протягом року проводяться змагання Дружин юних пожежних. Щоб мати можливість виступати на сцені обласного центру, дітям необхідно пройти ще два етапи: районний та зональний. Отже, до Запоріжжя з’їжджаються найсильніші команди.

У цьому році в обласному етапі фестивалю взяли участь 6 команд, які стали переможцями попередніх відбіркових турів.

Мелітопольський район представляла команда «Пожежна академія»  Костянтинівського районного навчально-виховного об’єднання «Гімназія – Мала академія наук № 1 «Таврія» Мелітопольської районної ради Запорізької області — переможець районного та зонального етапів фестивалю.

Юні рятувальники змагалися у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Безпечна прогулянка» та «Плакат соціальної реклами». Під час конкурсів діти продемонстрували втілення своїх оригінальних ідей, артистизм і почуття гумору, а також відмінну фізичну підготовку, знання з курсу основ здоров’я та вміння імпровізувати.

dup1 dup2

Учасники показали високий рівень підготовки і намагалися якнайкраще представити свій район, навчальний заклад, команду, потішити глядачів яскравими декораціями, неповторними костюмами, театралізованими постановками, хореографією, вокалом та іскрометними жартами.

За результатами всіх етапів фестивалю, почесне ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних рятівників посіла  команда «Пожежна академія» Костянтинівського районного навчально-виховного об’єднання «Гімназія – Мала академія наук № 1 «Таврія». Також команда отримала І місце у конкурсі «Домашнє завдання», І місце у конкурсі «Медичний», ІІ місце у конкурсі «Безпечна прогулянка».

dup3

Вітаємо переможців та бажаємо команді подальших успіхів, наснаги і творчості.