Показати меню

Дякуємо за Перемогу! Ми пам’ятаємо, ми не забудемо!

понеділок, 8 Травень 2017, 14:29
peremoga0

Щороку 9 травня українці традиційно святкують День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні аби з глибокою повагою згадати всіх тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

.

Слова щирої подяки і пошани лунали сьогодні і в селі Терпіння, біля оновленого Меморіалу Слави, під час районного театралізованого мітингу, присвяченого 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «9 Травня. Миру бути!».

peremoga1 peremoga2

З вітаннями до поважних ветеранів району, дітей війни, представників ветеранських організацій та гостей свята звернувся голова райдержадміністрації Олександр Мангул.

Ми пам’ятаємо, якою ціною дісталася нам Перемога, ми пам’ятаємо про те, скільки горя випало кожній родині та яким важким трудом довелося відновлювати зруйновану країну. Мабуть, в кожному сімейному альбомі зберігаються пожовклі від часу фотокартки, з яких нам в душі дивляться очі загиблих у війні родичів. Вдивляючись в ці обличчя, хочеться сказати те, що їм так і не судилося почути — Дякуємо за Перемогу! Ми пам’ятаємо, ми не забудемо! — зазначив голова райдержадміністрації.

peremoga3

Ключовою подією заходу стало урочисте відкриття оновленого меморіального комплексу, а акапельне виконання гімну України приємно вразило гостей свята.

peremoga4 peremoga5

Також з вітальними промовами виступили голова районної ради Олександр Мордик, голова ветеранської організації Тамара Селезньова, Терпіннівський сільський голова Наталя Овсяннікова та депутат районної ради, керівник СБК «Дружба» Василь Масалабов, який, до речі, виступив спонсором реставрації Терпіннівського меморіалу Слави.

Хвилюючими подіями урочистостей стали вручення квітів ветеранам, хвилина мовчання за загиблими героями, покладання гірлянди слави. Урізноманітнювали захід тематичні виступи творчих колективів району.

peremoga6 peremoga7

peremoga8 peremoga9

По завершенню театралізованого мітингу всі присутні мали змогу відвідати смачної солдатської каші, а почесні ветерани — скуштувати святковий обід та насолодитися піснями минулих років.

peremoga10 peremoga11 peremoga12