Показати меню

Дві медичні амбулаторії отримали службові автомобілі

вівторок, 21 Травень 2019, 16:47
ambulavto0

Однією із знакових реформ в Україні є медична реформа, в рамках реалізації якої в Мелітопольському районі передбачено будівництво двох нових сучасних лікарських амбулаторій в селах Новомиколаївка та Семенівка.

Окрім нових приміщень, оснащення меблями та медичним обладнанням, амбулаторії будуть забезпечені службовим автотранспортом для медичних працівників.

Сьогодні на Майдані Героїв у м. Запоріжжі голова облдержадміністрації Костянтин Бриль вручив ключі від двох автомобілів службового автотранспорту марки Рено Дастер Кроссовер для амбулаторії монопрактики села Новомиколаївка та амбулаторії групової практики села Семенівка Мелітопольського району.

ambulavto1 ambulavto2

Участь у заході взяли голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» МРР Олена Тверда.

За словами Костянтина Бриля, задля забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників області нині придбано 17 одиниць Рено Дастер вартістю 500 тисяч гривень за одиницю. Це ледь не вперше за роки Незалежності України така підтримка передбачена саме для сільської медицини.