Показати меню

Довгоочікуване повернення військових

понеділок, 13 Травень 2019, 16:41
poverviy0

Сьогодні на станції Федорівка Новобогоданівської об’єднаної територіальної громади відбулась урочиста зустріч особового складу військової частини 2558, який повернувся на місце постійної дислокації після виконання завдань у районі проведення Операції об’єднаних сил.

Зустрічали бійців родичі, знайомі, мешканці прилеглих сіл, очільники районної та міської влади, керівники органів місцевого самоврядування.

«Збройні Сили України надійно стоять на варті незалежності та територіальної цілісності України, а висока професійна майстерність наших воїнів у поєднанні з потужною зброєю і військовою технікою й надалі залишатимуться могутнім гарантом обороноздатності держави. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба та непохитної віри у нашу перемогу. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!», – зазначив голова районної державної адміністрації Сергій Селевич.

poverviy1

Також вітальні слова лунали від командира військової частини полковника Олександра Купчука, заступника Мелітопольського міського голови Сергія Прийми, сільського голови Новобогданівської об’єднаної територіальної громади Дмитра Хлистуна та Семенівського сільського голови Андрія Єрмоленка.

У ході виступів представники влади вручили військовослужбовцям грамоти та подяки. Нагороди бійці отримали за активну участь у забезпеченні територіальної цілісності нашої держави, проявлення мужності та героїзму під час виконання службових обов’язків на територіях Донецької та Луганської областей.

Крім того, на честь повернення для військовослужбовців лунали патріотичні пісні та вірші від представників художньої самодіяльності.