Показати меню

Довгоочікуване повернення військової частини

п’ятниця, 2 Жовтень 2020, 20:45
vchsemen0

Сьогодні відбулась урочиста зустріч особового складу військової частини А 2558, який повернувся на місце постійної дислокації з району проведення операції Об‘єднаних сил після виконання бойових завдань.

Зустрічали бійців родичі, знайомі, мешканці прилеглих сіл, очільники районної та міської влади, керівники органів місцевого самоврядування.

Під час свого вітання голова районної державної адміністрації Володимир Цап подякував військовослужбовцям за вірність Україні та військовому обов’язку, за забезпечення національної безпеки і надійної оборони, за відвагу та героїзм під час виконання бойових завдань.

Також вітальні слова лунали від командира військової частини полковника Олександра Купчука, заступника Мелітопольського міського голови Олександра Щербакова, сільського голови об’єднаної територіальної громади Андрія Єрмоленка.

У ході виступів представники влади вручили військовослужбовцям грамоти та подяки. Нагороди бійці отримали за активну участь у забезпеченні територіальної цілісності нашої держави, проявлення мужності та героїзму під час виконання службових обов’язків на територіях Донецької та Луганської областей.

vchsemen1

vchsemen2

vchsemen3

vchsemen4

vchsemen5