Показати меню

Докладемо максимум зусиль для сталого розвитку нашого району

четвер, 28 Вересень 2017, 14:37
ses0

Райдержадміністрація сприяє забезпеченню економічного та культурного розвитку району, переймається питаннями щодо покращення рівня життя та добробуту його мешканців, а також проводить системну роботу щодо спрямування зусиль та наявного фінансового ресурсу на забезпечення соціального розвитку району, легалізації ринку праці,  якості послуг в сфері освіти, охорони здоров’я, культури тощо.

Для виконання поставлених завдань фахівцями структурних підрозділів райдержадміністрації ретельно розробляються відповідні районні програми, які розглядаються на засіданнях постійних комісій районної ради із подальшим затвердженням депутатським корпусом.

Протягом тривалого часу спеціалісти управлінь та відділів райдержадміністрації ретельно працювали над проектами рішень, від яких залежить рівень життєдіяльності населення району та які направлені на  соціальну підтримку різних верств мешканців.

Сьогодні на розгляд депутатів районної ради була представлена районна програма щодо утворення комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Мелітопольської районної ради Запорізької області», яка базуватиметься в с. Костянтинівка та функціонуватиме з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Крім того, заслухано та взято до відома звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Мелітопольського району на 2017 рік за підсумками першого півріччя. В ході доповіді було зазначено, що аграріями отримано 137 тисяч 200 тонн валового виробництва зерна в початково-оприбуткованій вазі, у вазі після доробки — 123 тисячі 200 тонн із середньою урожайністю зернових 32,9 ц/га. Спостерігається збільшення виробництва м’яса на 101 % та молока — на 10,5 %. Продовжують нарощувати об’єми виробництва та реалізації підприємства промисловості. Загальний обсяг реалізованої промислової продукції склав майже 178 млн. грн, що на 68 % більше минулого року. Позитивна динаміка спостерігається в освоєнні капітальних інвестицій. Забезпечено виконання всіх необхідних заходів по підготовці до опалювального сезону 2017/2018 років об’єктів соціальної сфери.

Також внесено зміни до низки районних програм: щодо реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів на 2013–2017, оздоровлення та відпочинку дітей на 2017–2019 роки, підтримки молоді та сім’ї Мелітопольського району та вирішено ряд бюджетних питань.

Оскільки всі програми були ретельно відпрацьовані та розраховані, левова частка з них була прийнята депутатами без зауважень, доповнень та нарікань.

ses1