Показати меню

Добро повертається

середа, 5 Грудень 2018, 15:43
volont0

Події, які відбуваються в Україні останнім часом змушують пересічних українців поглянути власну громадянську позицію, а також сприяють розвитку самоорганізації, волонтерства та благодійності в країні.

Ще декілька років тому нас дивували люди, які за власним бажанням кидали всі свої справи та безкорисливо йшли допомагати, найчастіше навіть незнайомим людям. Сьогодні ж кожен другий українець тією чи іншою мірою залучений до волонтерства.

Щороку, 5 грудня, українці відзначають Міжнародний день волонтера. З нагоди свята голова районної державної адміністрації Сергій Селевич зустрівся з представниками громадської організації «Центр «Побратим» — найпотужнішої волонтерської організації в районі.

volont1

У неформальній атмосфері за чашкою чаю були обговорені питання розвитку волонтерства в Україні та функціонування центру «Побратим». Приємним подарунком для волонтерів став святковий торт.

Під час зустрічі Сергій Селевич зауважив, що нині в Україні слово «волонтер» перш за все асоціюється з підтримкою бійців АТО, і це зрозуміло. Неможливо переоцінити допомогу, яку і нині надають волонтери воїнам на Донбасі та після їх демобілізації. Сьогодні волонтери сприяють збереженню цілісності, незалежності та державності України не чекаючи за це винагороди чи вдячності. Проте, як відомо, добро завжди повертається сторицею.

volont2