Показати меню

Добро не знає меж

четвер, 7 Грудень 2017, 09:59
dobro

Добро не має кордонів, забобонів, обмежень часом, простором. Бажання творити добро — це справжній дар. Значно тішить той факт, що багато таких українських сердець готові творити добро, приходити на допомогу у найскрутніші часи, підтримувати та приділяти увагу тим, хто найбільше її потребує.

Вже третій рік поспіль, напередодні Дня Збройних сил України, проводиться благодійний марафон на підтримку ветеранів АТО, родин загиблих та поранених бійців. Небайдужі мешканці Мелітопольського району всебічно підтримують наших захисників та беруть активну участь у різноманітних заходах та акціях, спрямованих на надання допомоги учасникам АТО.

Цього року Мелітопольський район зібрав значну суму, яка піде на надання адресної допомоги колишнім бійцям, в першу чергу, інвалідам і пораненим військовим, сім’ям загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або перебувають у складних життєвих обставинах.

Районна державна адміністрація висловлює слова безмежної вдячності всім, хто прийняв участь у благодійному марафоні до Дня Збройних сил України, а особливо: Ганні Тарасовій керівнику Мелітопольської міжрайбази, Сергію Зезулі  голові ФГ «Степове-2001», Олексію Глухарєву очільнику ФГ «ОРСА», Івану Гринціву директору ТОВ «ВКФ «Мелітопольська черешня», а також керівникам ФГ «Любцов» та ТОВ ФІРМА «Простор».

Приємно усвідомлювати, що є  люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє. Ваша благодійність заслуговує поваги, вдячності та високої оцінки. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам усіляких благ, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху.