Показати меню

До відома зацікавлених осіб

середа, 13 Січень 2021, 14:47
vazhl-inf

Мелітопольська районна державна адміністрація Запорізької області повідомляє, що у зв’язку з запровадженням Кабінетом Міністрів України, певних карантинних заходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», виїзні прийоми та особисті прийоми громадян тимчасово призупинені до особливого розпорядження.

Рекомендовано подавати звернення на електронну пошту райдержадміністрації (gromada-mrda@i.ua) або надсилати листи на офіційну адресу: 72319, м. Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, буд. № 5.

Нагадуємо, що відповідно до вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено: прізвище, ім’я, по батькові заявника, адреса та зміст звернення. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Анонімні звернення (без зазначення прізвища, ім’я, по батькові та адреси), а також звернення, в яких відсутній зміст (опис конкретної проблеми, яка підлягає вирішенню), розгляду не підлягають.

У відповідності до вимог чинного законодавства України, заявник надає згоду на обробку своїх персональних даних фахівцями райдержадміністрації.

Також повідомляємо, що звернутися до керівництва райдержадміністрації, під час введення певних карантинних заходів, можна за телефонами 43-13-93, 43-10-13 відповідно до графіку:

  1. Голова Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області Володимир Цап — перший, третій вівторок кожного місяця з 09:00 до 11:00.
  2. Заступник голови Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області Інна Когут — друга, четверта середа кожного місяця з 09:00 до 12:00.
  3. Керівник апарату Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області Ірина Берегович — друга, четверта п’ятниця кожного місяця з 09:00 до 12:00.