Показати меню

До уваги студентів Мелітопольщини!

понеділок, 16 Вересень 2019, 16:37
rozum_modno

Студентів закладів вищої освіти запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримають грошові гранти на оплату навчання.

Всім бажаючим поборотися за грошовий грант пропонується написати та надіслати до 30 вересня 2019 року есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС».

Питання тематики необхідно розглядати в інноваційній площини та за обраним на власний розсуд направленням. Згідно вимог, роботи повинні містити власне бачення автора та бути унікальними (перевірка також буде проводитися на унікальність). Для оцінювання студентських робіт запрошується незалежне журі, до складу якого входитимуть представники ЗВО зі всієї України.

Автори трьох найкращих робіт отримають нагороди:

1-е місце — грошовий грант на оплату річного навчання;

2-е місце — грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;

3-є місце — грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій за 10, 6 або 3 місяці навчання відповідно до місця в рейтингу, що посяде робота.

З повним переліком ЗВО та правилами написання робіт можна ознайомитися за посиланням.

Оголошення переможців  відбудеться 23 жовтня 2019 року.

Конкурс проводитися компанією та медіа ресурсами: Likar info — Інформаційний портал про здоров’я та медицину;  E-Kvytok — Сервіс бронювання авіаквитків, ж/д квитків, автобусних білетів; UAUA info — Інформаційний портал для батьків про дітей; Nadra Kredit — Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.