Показати меню

Діти — наше майбутнє!

понеділок, 10 Червень 2019, 13:43
turb ditey

Діти — наше майбутнє, це знають всі. Та нажаль, дуже часто саме вони найбільше страждають від байдужості дорослих.

Дитині для повного та емоційного комфортного розвитку найкраще зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та взаєморозуміння. Саме в умовах сім’ї дитина має бути повністю підготовлена до самостійного життя у суспільстві.

Роль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження, у тому числі на право прийняття важливих рішень від імені своїх дітей. Батьки допомагають відчути взаємне тепло й любов, передають дітям досвід поколінь, життєві цінності та духовність, виховують дітей, задовольняють щоденні потреби, надають приклад для наслідування, поступово прищеплюють соціальні й побутові навички, необхідні у самостійному житті. Усі ці потреби життєво важливі для кожної дитини, якого б віку вона не була.

Діти повинні зростати  в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я.

Сімейні форми влаштування забезпечують соціальний захист, захист майнових та житлових прав дитини, догляд, виховання, корекцію та компенсацію розвитку, вирішення медичних проблем, подолання психологічних травм, задоволення щоденних потреб дитини, яка залишилася без піклування батьків.

Усі, хто замислився взяти дітей в свою родину, можуть звертатися до  служби у справах дітей Мелітопольської районної державної адміністрації за адресою: м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва, 5, кабінет № 44, 60, тел. 43-63-96, 43-61-86.