Показати меню

Депутати районної ради прийняли рішення

четвер, 7 Листопад 2019, 16:36
sesia0

Сьогодні відбулось засідання 36-ї позачергової сесії районної ради. Участь у заході взяли районні депутати, керівники районної державної адміністрації Сергій Селевич та Андрій Фесик, фахівці райдержадміністрації та районної ради, працівники установ та організацій району, громадськість, представники засобів масової інформації.

Розпочалось засідання із представлення нового депутата районної ради. Депутатське посвідчення та значок депутата було вручено Валентині Савченко.

До порядку денного сесії було винесено питання щодо внесення змін і доповнень до районного бюджету. За результатами розгляду були перерозподілені кошти задля виплати заробітної плати працівникам музичних шкіл та технічним працівникам навчальних закладів району.

Крім того, депутатами районної ради прийняті відповідні рішення з питань затвердження складу конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, скасування рішень районної ради стосовно прийняття зрошувальних мереж до спільної власності територіальних громад району, надання дозволу на списання рентген-апарата, припинення діяльності КП «Студія «Мелітопольський район» МРР ЗО шляхом ліквідації.

sesia1