Показати меню

День Перемоги — священна дата нашої історії

середа, 8 Травень 2019, 13:40
denpobedy0

Чимало свят дарує нам весна, але найбільш хвилюючим є Величне свято Перемоги. Це свято об’єднує усіх, хто пережив Другу світову війну, усіх хто про війну знає з книжок, кінофільмів і розповідей ветеранів. Цей день увійшов в історію людства як свято миру, свято визволення планети від нацизму, свято радості і смутку, свято пам’яті.

У лавах вічного безсмертя сьогодні герої, які загинули на полі бою, які помирали від фронтових ран. Але кожного року, в ці незабутні травневі дні, вони незримо присутні на святі Перемоги.

Сьогодні біля Меморіалу воїнам-односельцям с. Костянтинівка відбувся районний мітинг, присвячений Дню пам’яті та примирення та 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

denpobedy1 denpobedy2

Розпочався районний захід Гімном України, внесенням Державного Прапору України, Прапору Мелітопольського району та виступами районних керівників.

denpobedy3 denpobedy4

«Від щирого серця хочу подякувати всім, хто здобував Перемогу в 1945. За те, що ви захистили і зберегли нашу країну, за те, що підняли її з руїн, за неоцінений приклад любові до рідної землі.

Саме подвиг наших дідів став найкращим прикладом для сучасних захисників Вітчизни, які сьогодні боронять територіальну цілісність нашої держави. Онуки героїв другої Світової стають героями сьогодення», — зазначив під час своєї промови голова районної державної адміністрації Сергій Селевич.

denpobedy5

На завершення свого виступу очільник райдержадміністрації вручив нагороду Президента України людині, яка завжди шанувала і допомагала ветеранам війни, а сьогодні ще й активно підтримує українське військо — приватному підприємцю Анатолію Ракову.

denpobedy6

Слова подяки ветеранам звучали від Костянтинівського сільського голови Тетяни Горбань,  заступника голови обласної державної адміністрації Едуарда Гугніна, першого заступника Мелітопольського міського голови Ірини Рудакової, голови районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамари Селезньової.

denpobedy7 denpobedy8 denpobedy9

Бойовий льотчик, ветеран війни, учасник Параду Перемоги в 1945-у Володимир Миколайович Капітонов та учасник бойових дій Другої світової війни Геннадій Цисс у своїх виступах пригадали кровопролитні події Другої світової війни та довгоочікувані миті перемоги.

denpobedy10 denpobedy11

Продовжився мітинг хвилиною мовчання, військовим салютом, виступами творчих колективів, а також покладанням квітів та гірлянди слави до меморіалу.

denpobedy12 denpobedy14

Наостанок всі присутні мали змогу скуштувати солдатської каші та відвідати концерт, який підготували учасники самодіяльності Костянтинівського будинку культури.

denpobedy15 denpobedy16