Показати меню

«День добрих справ»

понеділок, 3 Грудень 2018, 15:09
deninv0

Щороку 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. Вже за доброю традицією люди з особливими потребами збираються дружньою компанією на базі Семенівського будинку культури. У цей день вони відволікаються від своїх нагальних проблем і турбот, отримують радість та задоволення від спілкування, вітань, подарунків та концерту.

Сьогодні зустрітися з людьми з інвалідністю завітали районні керівники, фахівці територіальних районних служб і структур, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

deninv1

«Хочу відзначити, що на рівні держави прийнято низку законодавчих актів, які стосуються соціального захисту людей з інвалідністю, їх реабілітації, профорієнтації, працевлаштування та доступності.

Особливо важливою у цьому напрямку, вважаю реформу освіти, завдяки якій створено інклюзивне навчання, ініційоване Мариною Порошенко, коли діти з різними вадами здоров’я отримують повноцінну освіту в колі своїх однолітків.

Люди з особливими потребами мають змогу виявляти себе у різних сферах суспільного життя, науці, культурі, на спортивній арені, стверджуючи, що інвалідність — це не вирок.

Від усього серця прийміть щирі побажання здоров’я, невгасимої надії, віри та щастя», — зазначив голова районної державної адміністрації Сергій Селевич.

deninv2

Також до присутніх зверталися заступник голови районної ради Людмила Шляхтіна, Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко, начальник відділу культури, туризму та спорту райдержадміністрації Наталя Фатєєва та інші. В ході виступів найактивніші представники товариства інвалідів були нагороджені грамотами, подяками та подарунками.

deninv3 deninv4

Окрім концерту, для людей з інвалідністю була проведена районна акція «День добрих справ». Вона передбачала прийом фахівців управління соціального захисту населення райдержадміністрації, які надавали консультації та роз’яснення з питань призначення й виплати допомог, субсидій та пільг.

deninv5 deninv6

Фахівці Пенсійного фонду допомагали вирішити питання пенсійного забезпечення. Також всі бажаючі мали змогу пройти медичні обстеження, зокрема зробити електрокардіограму, глюкозометрію, перевірити артеріальний тиск тощо. Свої послуги з надання вторинної правової допомоги пропонували й юристи Центру надання безоплатної правової допомоги. А перукарі Мелітопольського багатопрофільного центру профтехосвіти надавали присутнім перукарські послуги.

deninv8 deninv9

deninv10

Закінчився захід пригощанням чаєм з пирогами, фруктами та солодощами.

deninv11