Показати меню

Данило-Іванівці відзначають День села

субота, 5 Жовтень 2019, 15:30
dendanivan0

День народження села — це завжди особливий день для людей, які серцем відчувають свою землю, працюють на її благо, щиро люблять рідний край. У такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут народився,  живе,  працює чи просто приїздить у гості.

Сьогодні в Данило-Іванівці свято, тут зібрались місцеві мешканці, представники органів влади та місцевого самоврядування, сільгоспвиробники, представники установ та організацій, щоб урочисто відзначити День села.

До всіх присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Селевич.

dendanivan2

«Успіх і процвітання села — це результат спільної праці вчителів, лікарів, працівників сільського господарства, культури, соціальної сфери, підприємців, всіх, хто віддає свій талант і майстерність рідному селу, хто своєю щоденною працею у різних галузях і сферах вносить свій посильний вклад у соціально-економічний розвиток  села.

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди свята. Миру вам, злагоди, міцного здоров’я та достатку. Зичу нових досягнень, щоб ваше село процвітало та розвивалося», — побажав Сергій Селевич.

Звичайно, в такий день неможливо обійтися без подарунків та нагород. Завершуючи свій виступ голова райдержадміністрації вручив Данило-Іванівській загальноосвітній школі принтер, а найактивнішим представникам різних галузей — листи подяки.

dendanivan3 dendanivan4

Святковий захід супроводжувався яскравими виступами творчих колективів, щирими привітаннями, піснями, танцями, усмішками, гумором та веселим сміхом.

dendanivan5