Показати меню

Бібліотека Нової української школи — простір для освітніх можливостей кожного учня

п’ятниця, 8 Листопад 2019, 12:27
biblnush0

У Мелітопольському районі пройшов щорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи — простір для освітніх можливостей кожного учня», у  якому взяли участь всі шкільні бібліотекарі району.

У рамках заходу у кожній шкільній бібліотеці району працювали книжкові лікарні, де учні старших класів допомагали в ремонті підручників.

Напередодні було проведено фотоконкурс «Я і моя улюблена книжка». Учні доєдналися до фотоконкурсу, надавши багато яскравих та цікавих світлин.

Також у бібліотеках було проведено дублер-шоу «Бібліотекар на час», під час якого учні випробувала себе в ролі бібліотекаря, знайомили присутніх з історією бібліотеки, фондом та виставками літератури. «Бібліотекарі на час» обслуговували і реєстрували читачів, допомагали у підборі літератури, знайомили з новими надходженнями.

Крім того, відбулись Дні бібліотворчості: «Читаємо, малюємо, граємо». У ході цього заходу були намальовані ілюстрації до прочитаних оповідань, творів, проведені різноманітні вікторини. Учні початкових класів разом з класоводами взяли участь в інтерактивному кардмейкінгу, виготовили листівки, мальовані книжки.

А також учні району провели  буккросинг «Передай книжку другу». Книга «Морські пірати» побувала у багатьох учнів 5-их класів і помандрувала до 6-их класів. Бібліотекарі району провели круглий стіл на тему: «Шкільна бібліотека нового покоління», де обговорили питання щодо сучасного оформлення та дизайну приміщення, наявності комфортних меблів, комп’ютерної зони для он-лайн навчання тощо.

biblnush1 biblnush3