Показати меню

Актуальні питання розвитку району обговорені на засіданні колегії районної державної адміністрації

вівторок, 11 Вересень 2018, 13:57
koleg0

Голова районної державної адміністрації Сергій Селевич провів засідання колегії районної державної адміністрації. На початку засідання очільник району ознайомив присутніх із кадровими змінами у складі членів колегії, у зв’язку із призначенням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Фесика.

Про готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років доповіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, з питань житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Юлія Бовкун. Так, було зазначено, що з метою забезпечення своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років було прийнято відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 30.05.2018 № 267, яким створено та затверджено склад організаційного комітету та визначені основні заходи. Також доповідач поінформувала про роботу, здійснену в межах наявного фінансового ресурсу, з підготовки до початку опалювального періоду керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів медицини, підприємств житлово-комунального господарства, органами місцевого самоврядування. Наостанок було зазначено, що в цілому, підготовка об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства в районі наближається до завершення. Опалювальний сезон 2018/2019 років буде розпочато своєчасно, виходячи з кліматичних умов, та відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації.

koleg1

Рішення з питання щодо готовності закладів освіти району до нового навчального року та опалювального періоду було прийняте без заслуховування доповідача (начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Безбородих), зважаючи на розгляд та обговорення цього питання на раніше проведених заходах.

koleg2

З питання щодо охоплення житловими субсидіями населення району протягом опалювального періоду 2017–2018 років заслухано начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлану Узунову, яка відзначила що протягом опалювального періоду у 2017–2018 роках було оброблено 10 892 заяви отримувачів житлової субсидії. На призначення субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу у 2017 році було прийнято 1404 заяви, сума нарахованих коштів склала 3890,7 тис. грн, станом на 01.09.2018 прийнято 1299 заяв, сума нарахованих коштів складає 3677,9 тис. грн. У 2017 році для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги були нараховані кошти на загальну суму 92 937,0 тис. грн, станом на 01.09.2018 — 48 732,8 тис. грн. Також управлінням була проведена робота з виплати громадянам району, які у 2017 році мали на це право, частини невикористаної субсидії (монетизації). Таку виплату отримали 3933 особи на загальну суму 2502,0 тис. грн. Станом на 01.09.2018 право на отримання частини невикористаної субсидії (монетизації) мають 3007 особи. Крім того, управлінням проводиться роз’яснювальна робота серед населення району шляхом надання консультацій в приймальні громадян Управління, проведення учбових семінарів, виїзду робочої групи «мобільного соціального офісу» на території рад району, підготовки інформаційних матеріалів для публікації в міськрайонній газеті «Новий день», виступів на радіо та телебаченні тощо.

koleg3

Наостанок присутні розглянули питання щодо роботи служби у справах дітей райдержадміністрації стосовно влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання, профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей району. З цього питання доповіла в. о. начальника служби Тамара Шкурко, яка повідомила, що з метою попередження бездоглядності та безпритульності дітей, профілактики правопорушень в дитячому середовищі спеціалістами служби спільно з працівниками відділу ювенальної превенції Мелітопольського ВП ГУНП у Запорізькій області проводяться профілактичні рейди, за результатами яких складаються відповідні акти, здійснюється попередження батьків про можливість притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Крім того, вживаються заходи  щодо влаштування дітей до Мирненського та Мелітопольського центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко», направлення до дитячого відділення Мелітопольської центральної районної лікарні. Проводиться робота щодо отримання житла дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, а також особами з їх числа. Питання, пов’язані із захистом прав та інтересів дітей, розглядаються на засіданнях комісії із захисту прав дитини. Інформація щодо соціального захисту дітей, відповідні зміни у законодавстві постійно висвітлюються в засобах масової інформації.

koleg4

За результатами засідання були прийняті відповідні розпорядження голови районної державної адміністрації.

koleg5