Показати меню

Актуальні питання розглянуті на навчанні працівників органів місцевого самоврядування

середа, 15 Травень 2019, 15:20
zasnavchan

З метою підвищення рівня професійної компетентності представників органів місцевого самоврядування, вирішення актуальних питань розвитку території щомісяця проводяться навчання працівників виконавчого апарату районної ради, селищного та сільських голів, їх заступників та секретарів.

Також взяли участь у заході голова районної державної адміністрації Сергій Селевич та його заступники Андрій Фесик і Ольга Станчевська.

Під час навчання заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб Мелітопольського управління Головного управління ДФС у Запорізькій області Олександр Зюзін підвів підсумки декларування в Мелітопольському районі акцентувавши на необхідності проведення роботи на відповідних територіях рад із тими, хто ухиляється від подання декларацій.

Про зміни в порядку надання субсидій та пільг з 01 травня 2019 року поінформувала начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Світлана Узунова. Окремо Світлана Юріївна звернула увагу на поданні якісної, достовірної інформації, адже саме це впливає на призначення субсидії.

Наостанок присутні заслухали головного інженера Мелітопольського району електричних мереж ПАТ «Запоріжжяобленерго» Євгена Третяка з питання щодо відключення електроенергії боржникам Мелітопольським  РЕМ. Так, було повідомлено щодо наразі здійснюється відключення абонентів, які мають заборгованість за 2018 рік, такі абоненти повідомлені письмово та під розпис. Також наголошено на тому, що особливу увагу при сплаті послуг за постачання варто приділити рахункам, які вказані в платіжках. Після обговорення зазначеного питання було вирішено завчасно попереджати про відключення абонентів відповідну сільську раду з метою недопущення порушення суспільного спокою.