Показати меню

Актуальні питання обговорені із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

п’ятниця, 24 Січень 2020, 12:27
narnach

Виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Ольга Станчевська провела апаратну нараду із начальниками відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході наради начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталя Супрун поінформувала стосовно надходжень до районного бюджету у січні 2020 року.

Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Наталія Горєва доповіла про проходження навчального процесу, температурний режим та стан захворюваності у закладах освіти району, зазначивши, що всі установи працюють у штатному режимі, гострих проблемних питань не помічено.

На питаннях щодо вдосконалення системи контролю, виконавської дисципліни, враховуючи зміну штатної чисельності працівників райдержадміністрації (скорочення на 61 %), акцентувала керівник апарату райдержадміністрації Ірина Берегович.

Також під час наради було поінформовано про проведену роботу щодо узагальнення діяльності райдержадміністрації за 2019 рік з метою підготовки  інформації для Публічного звіту голови.

Крім того, були обговоренні питання стосовно соціального захисту населення, роботи із дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, проживають в сім’ях опікунів, піклувальників і прийомних сім’ях, вжиття заходів із забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти та інші.

За результатами обговорення порушених питань були визначені відповідальні особи та надані окремі доручення.