Показати меню

Аграрії району готуються до жнив

середа, 19 Червень 2019, 16:41
agrozhnyva0

У аграріїв району розпочинається «гаряча», напружена та відповідальна пора — збір вражаю ранніх зернових культур. З цієї нагоди за участі керівників, спеціалістів сільгосппідприємств, фермерських господарств, науковців агротехнологічного університету, фахівців районних організацій та представників органів влади було проведено семінар-нараду, де обговорювалась низка питань щодо підготовки до збирання ранніх зернових культур у 2019 році.

Розпочався захід на території с. Новгородківка із виступів голови районної державної адміністрації Сергія Селевича та директора ТОВ «Агрофірма «Дари України» Віктора Зозулі.

Практична частина відбувалась на базі фермерського господарства «Степове 2001», під час якої учасники семінару мали змогу оглянути посівну та зернозбиральну техніку, демонстраційні ділянки зернових культур, поспілкуватися із керівниками та фахівцями підприємства, отримати відповіді та поділитися власним досвідом.

agrozhnyva1

Під час пленарної частини аграрії району обговорили питання готовності підприємств до проведення жнив, організації та контролю протипожежних заходів та охорони праці під час збиральної кампанії, умов проведення змагань між підприємствами та збиральними агрегатами, а також ознайомилися із презентацією приватного підприємства «Науково-виробнича фірма «ТИРАС», яку представив директор підприємства Володимир Тішковський.

Підбиваючи підсумки семінар-наради, керівники районної влади побажали аграріям наснаги, натхнення, витримки та добрих врожаїв.