Показати меню

Аграрії району готуються до весняно-посівної кампанії

вівторок, 20 Лютий 2018, 16:33
agrar0

Сьогодні за участі керівників сігосппідприємств району, науковців Таврійського державного агротехнологічного університету, представників профспілки працівників агропромислового комплексу, спеціалістів управління Держпродспоживслужби та виконавчої дирекції Фонду соціального страхування відбувся семінар-нарада з питань готовності до проведення весняно-польових робіт у 2018 році.

Розпочав нараду перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Журавльов. Він проаналізував стан справ на підприємствах району,  наголосивши на отриманні гідного врожаю три роки поспіль та поставив задачі стосовно проведення комплексу весняно-польових робіт.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Данченко доповів про стан готовності господарств до весняно-посівної кампанії 2018 року, зазначивши, що на поточну дату 13,4 тис. га (43 %) посівів знаходяться у доброму стані, 16,5 тис. га (54 %) — у задовільному стані та 1 тис. га (3 %) — слабких посівів. Озимі збереглися після перезимівлі в повному обсязі, а основна задача весняного періоду — їх підживити та провести посівну в оптимальні строки. Для проведення догляду за посівами господарствами району вже завезено 6 тис. тонн мінеральних добрив, що складає 122 % до аналогічного періоду минулого року.

Також в ході заходу були порушені питання весняного обробітку ґрунту, догляду за посівами озимих та ярих культур, фітосанітарного стану озимини, системи захисту посівів сільськогосподарських культур у весняний період, дотримання вимог охорони праці тощо.

Наприкінці семінар-наради сільгосптоваровиробникам району було рекомендовано провести комплекс весняно-польових робіт в максимально стислі строки, застосовувати 2-х етапне (прикореневе та позакореневе) підживлення сільськогосподарських культур, своєчасно провести інструктажі з охорони праці та медичні огляди відповідної категорії працівників.

agrar1