Показати меню

«Афганістан болить в моїй душі!»

понеділок, 15 Лютий 2021, 16:26
denafgan0

Щороку 15 лютого українці відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан.

У цей день віддають шану усім тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різні часи, у різних державах. Особливо болісною раною був і залишається Афганістан. Війна у тій далекій країні принесла горе та сльози не одній родині. У кожного воїна-інтернаціоналіста свої болісні спогади, але єднає всіх одне: вірність обов’язку, відповідальність, честь, а ще пам’ять про тих, хто не повернувся до дому, загинув виконуючи військовій обов’язок.

Сьогодні в Семенівському будинку культури відбувся концерт «Афганістан болить в моїй душі!». На захід завітали учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни, а також керівництво району та мешканці громади.

denafgan1 denafgan2

До всіх присутніх звернувся голова Мелітопольської районної державної адміністрації Володимир Цап.

«Багато років пройшло з часу виведення радянських військ з Афганістану, проте, події цієї страшної війни досі живуть в нашій пам’яті.

Саме ви, шановні воїни-афганці, учасники бойових дій на території інших держав, завжди були і є прикладом мужності і відваги, героїзму та самовідданості, вірності військовому обов’язку. Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, віри в майбутнє, злагоди і миру на довгі літа…», – зазначив очільник райдержадміністрації.

denafgan3

По завершенню виступу Володимир Цап вручив подяки голови Запорізької обласної державної адміністрації членам Мелітопольської Української спілки ветеранів Афганістану.

denafgan4 denafgan5

Також до присутніх звернулися Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко, заступник голови Мелітопольської районної ради Андрій Сігута та голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Олександр Матюшко.

denafgan6

denafgan7

denafgan8

Творчі колективи Семенівського будинку культури дарували глядачам свої найкращі номери.

denafgan9

denafgan10

denafgan11

denafgan13