Показати меню

Коронавірус COVID-19. Інформаційні матеріали

Коронавірус в Україні https://covid19.com.ua

Національна служба здоров’я України https://nszu.gov.ua

Контрольний перелік заходів

Уряд ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня 2020 року

——————————————————————-

На пропозицію Державної архівної служби України та Державного архіву Запорізької  області архівний відділ Мелітопольської районної державної адміністрації розпочинає роботу щодо формування архівної колекції подій про спалах, перебіг, боротьбу  з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Зібрані документи про соціально-економічні, політичні та культурні аспекти COVID-19 нададуть змогу нашим нащадкам сформувати  уявлення про пандемію коронавірусу, подивитись на події, які сталися з українцями під час боротьби з коронавірусною інфекцією.

Запрошуємо мешканців району долучитися до формування цієї архівної колекції та надати світлини, відеозаписи, щоденникові записи, а також фрагменти чи не фрагменти листування з електронної пошти, смс-повідомлень з особистими переживаннями і думками, спогадами та історіями, пов’язані із зазначеними подіями.

Різноманітність форм і жанрів тільки вітається. Придумали і заспівали пісню на цю тему, написали вірш – все це до архіву.

Матеріали можна надсилати на електронну адресу: arhiv.mrda@i.ua або на адресу: вул. М. Грушевського, буд. 10, м. Мелітополь, 72312.

Консультації за телефоном 44-45-33.

——————————————————————-

dyakmedcovid

——————————————————————-

Матеріали різними мовами стосовно попередження, протидії, вжиття заходів та надання допомоги в рамках протидії в Україні поширення коронавірусу СОVID- 19 розміщені за посиланням:

http://files.mip.gov.ua/files/2020/info_on_covid19/

логін доступу: mip

пароль: mipmip

——————————————————————-