Показати меню

Консультації з громадськістю

План консультацій з громадськістю на 2020 р.

 

Комітет громадського контролю

Перспективи розвитку району обговорені з представниками громадськості

Голова районної державної адміністрації Сергій Селевич зустрівся з представниками громадськості району.

Метою зустрічі було обговорення перспектив соціально-економічного та гуманітарного розвитку Мелітопольського району.

Так, Сергій Селевич зазначив, що основний принцип формування Стратегії розвитку району ― покращення якості життя людей, забезпечення належними освітніми та медичними послугами, створення гідних умов життєдіяльності. Особлива увага приділяється питанням ефективного використання наявного економічного потенціалу, підвищенню інвестиційної привабливості, конкурентоспроможності, використання новітніх підходів до проблем енергозбереження та теплозабезпечення, наповнення бюджету, легалізації виплати заробітної плати. Продовжуються робота щодо реалізації реформ у галузях освіти (покращення якості освіти, створення опорних шкіл, забезпечення матеріально-технічним оснащенням тощо) і медицини (підписання договорів з НЗСУ, будівництво нових амбулаторій, отримання для медичних закладів автомобільного транспорту, якісного медичного обладнання та ін.). Не залишаються осторонь і питання популяризації здорового способу життя дітей та молоді (облаштування футбольних полів із штучним покриттям).

Також голова райдержадміністрації акцентував на завершенні реформи децентралізації, проведення роботи щодо укрупнення районів, як чергового її етапу, здійснення виборчого процесу у 2019 та 2020 роках.

Крім того, очільник району зауважив на важливості укріплення обороноздатності та забезпечення безпеки життєдіяльності району, консолідації у цих питаннях усіх гілок влади, громадськості, населення.

Наостанок Сергій Селевич закликав представників громадськості долучитися до процесу формування Стратегії розвитку Мелітопольського району, наголосивши на відкритості всіх представників райдержадміністрації до конструктивного діалогу.

zustr_gromad