Показати меню

Економіка, фінанси

Інвестиційний паспорт за І півріччя 2018 року

Оголошення про стихійну торгівлю

Звіт РДА по Програмі підприємництва на 2017-2018 роки за 2017 рік

Звіти по паспортам

Паспорт бюджетної програми та звіт про виконання ССД 2018

Про стан надання та використання місцевими бюджетами субвенцій, отриманних з держбюджету, за січень – вересень 2018 pоку

Інформація щодо виконаних Мелітопольським управлінням Державної казначейської служби України Запорізької області виконавчих документів про стягнення коштів з рахунків боржника

Інформація щодо наданих управлінням Державної казначейської служби розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства

До уваги зацікавлених осіб

Пропонуємо ознайомитися з добіркою актуальних грантових програм та конкурсів, розробленою управлінням зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької обласної державної адміністрації.

Добiрка грантiв серпень 2018

________________________________________

Виконання бюджету Мелітопольського району

До загального фонду зведеного бюджету станом на 01.11.2018 року фактично надійшло 102 107,2 тис. грн власних надходжень, що становить 100,4 % до помісячного плану.

Станом на 01.11.2018 року до загального фонду районного бюджету  надійшло 50 054,4 тис. грн доходів, що становить 93,5 % до помісячного плану.

Станом на 01.11.2018 року до бюджету Мелітопольського району надійшло субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам і профінансовано:

– медична субвенція у сумі 32 795,8 тис. грн, що становить 100 % до помісячного плану на 2018 рік;

– освітня субвенція у сумі 73 987,4 тис. грн, що становить 100 % до помісячного плану на 2018 рік.

Станом на 01.11.2018 року до бюджету Мелітопольського району надійшло субвенцій з обласного бюджету місцевим бюджетам за рахунок державного бюджету і профінансовано:

– на надання пільг та субсидій на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі — 4 361,3 тис. грн;

– на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг водопостачання, квартирної плати  обсягом — 86 874,5 тис. грн.;

– на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги на загальну суму ― 61 072,2 тис. грн;

– на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» ― 613,9 тис. грн;

– за рахунок коштів освітньої субвенції ― 4 770,3 тис. грн;

– на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами ― 368,5 тис. грн;

– на забезпечення якісної, сучасної та доступної середньої освіти «Нова українська школа» ― 1 844,5 тис. грн;

– на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань ― 1038,5 тис. грн;

– за рахунок коштів медичної субвенції ― 4 330,2 тис. грн;

– на виплату грошової компенсації для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб ― 529,0 тис. грн.

За рахунок районного бюджету Мелітопольського району було профінансовано по програмі  «Про компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у приміському сполученні та автомобільним транспортом загального користування (крім таксі)  та послуг зв’язку» станом на 01.11.2018 року 660,4  тис. грн.

Виплати по захищеним статтям бюджету проводяться у повному обсязі. Заробітна плата виплачується у встановлені терміни.

доходи загального фонду

видатки загального фонду

________________________________________

До уваги підприємців! До вас можуть завітати псевдоінспектори!

Мелітопольська районна державна адміністрація попереджає підприємців про те, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів Головного управління Держпраці у Запорізькій області, які нібито мають перевірити питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами, псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Головного управління Держпраці у Запорізькій області, у яких немає службових посвідчень та направлення на проведення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибули з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або Головного управління Держпраці у Запорізькій області.

Контактні дані:

Прес-служба Головного управління Держпраці у Запорізькій області

Запоріжжя, вул. Північне шосе, 25

тел./факс. (061)222-75-26         моб. (095)499-99-53

е-mail: ekaterina_darnaya@ukr.net    сайт: http://www.zp.dsp.gov.ua

________________________________________

До уваги неприбуткових підприємств, установ та організацій району!

Неприбутковим організаціям встановлено річний звітний період та передбачено подання фінансової звітності

Для неприбуткових установ та організацій, що відповідають вимогам п. 133.4 ст 133 Податкового кодексу встановлено річний звітний період для подання Звіту про використання доходів (прибутків)неприбуткової організації.

Форма такого Звіту затверджена наказом МФУ від 17.06.16 №553.

Неприбуткові підприємства, установи та організації, визначені п.133.4 ст. 133 Податкового Кодексу, подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та річну фінансову звітність.

Фінансова звітність, що складається та подається неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, є додатком до звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та її невід’ємною частиною.

Таким чином, неприбуткові підприємства, установи та організації разом зі звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2016 рік подають до фіскального органу річну фінансову звітність.

Для професійних спілок, їх об’єднань й організацій профспілок передбачено подання Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації лише в разі порушень вимог п. 133.4 Податкового кодексу. Така норма вперше застосовуватиметься за результатами звітування за 2016 рік.

Зазначені норми передбачені пп. 133.4.7 ст. 133 та п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України.

________________________________________

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить