Показати меню

Центр надання допомоги учасникам АТО, безпека громадян, мобілізація

Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької області

В Мелітопольському районі стовідсотково виконується завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом

arm kontСлужіння Батьківщині в усі роки і століття вважалося справою благородною, вартою щирої подяки співвітчизників. Це священний обов’язок кожного. Ще донедавна, захист Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності не набував такого важливого значення. Наразі ж питання підготовки громадян України до захисту Батьківщини, забезпечення особовим складом Збройних Сил України, інших військових формувань, відзначається особливою актуальністю.
Відповідно до Закону України одним із видів комплектування Збройних Сил України є вступ громадян на військову службу за контрактом.
Значно тішить те, що мешканці Мелітопольського району не стоять осторонь власного життя і власної держави. Підтвердження цього є той факт, що показники виконання планового завдання у Мелітопольському районі з відбору кандидатів на військову службу за контрактом одні з найкращих в області, всі поставлені завдання виконанні на 100%.
Ми дякуємо та пишаємося нашими військовослужбовцями, добровольцями, тими, хто що в тяжкі хвилини не шкодуючи власного життя стає на захист нашої України!

 

kontr vsu

kontr